Když se nedaří aneb reminiscence z doby, kdy autor těchto stránek usoudil že nemusí pořád somrovat fotky od jiných ... aby po zkušebním filmu dospěl k závěru, že to rád přenechá povolanějším. :o)
Fotky pocházejí ze startu etapy jedněch pětidenních někdy kolem přelomu století - první otázka je tedy nebíledni, kdo pozná kdy a kde to bylo. No a pak už následuje vlastní jádro kvízu, kdo je na jednotlivých fotkách. Někteří lidé jsou poznatelní dobře, někteří hůře a někde to bude chtít opravdu notnou dávku fantazie. :o) Rovnou avizuji, že poznámky k fotkám žádné nemám, takže to je na vás, kolik lidí bude poznáno. Když budeme mít štěstí, dopátráme z kterých je to závodů a pořadatel ještě vyhrabe z archívu startovky, může i pomoci vědět kdo startoval v konkrétní vlně - ale to bych řekl že už je nadmíru optimistický scénář.
Zatím je formát čistě amatérský - kdo chce, pošlete své poznání/tipy k jednotlivým fotkám na hroudí mail do neděle 5. dubna. Pak budou na této stránce přidány vaše komentáře, ve druhém kole (ať se kdo chce může vyjádřit k těm dosavadním) pak do 9. dubna a poslední kolo do 13. dubna - po Velikonocích bych poznávačku uzavřel.
Komu by se víc líbila forma stránky s možností průběžného přidávání komentářů (třeba i k jednotlivým fotkám - základem by ale mělo být ať komentáře nejsou vidět hned při otevření stránky, aby pro zájemce byla zachována možnost poznávání bez znalosti názorů ostatních) a dokáže ji vytvořit, ať beze všeho vezme tuto stránku jako zdroj fotek, udělá web dle svých představ, vystaví jej kde chce a pošle zprávu (mailem nebo sms na 607534211), rád sem hodím odkaz.
Není to soutěž o ceny, ale pro zpestření volného času. :o) Pěkné poznávání přeje Hroudýs.
Foto 01
Foto 02
Foto 03
Foto 04
Foto 05
Foto 06
Foto 07
Foto 08
Foto 09
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
Foto 17
Foto 18
Foto 19